Meist

Corpore on Eesti üks juhtivaid kommunikatsioonibüroosid. Pakume suhtekorralduse ja kommunikatsioonialast täisteenust, sealhulgas tegeleme strateegilise ja korporatiivnõustamisega, turunduskommunikatsiooniga, korporatiivtrükiste koostamise ja toimetamisega ning üritusturunduse ja konverentsiteenustega. Meie büroost leiate ka konkreetsetele kommunikatsioonisuundadele spetsialiseerunud spetsialistid, näiteks tehnoloogia-, tervishoiu-, spordikommunikatsioonis ja teistes valdkondades. Klientidele konsultatsiooniteenuste osutamisel lähtub Corpore kõige rangematest eetika- ja professionaalsuse normidest ning järgib täpselt seadusi ja regulatsioone, mis puudutavad meie äritegevust. Esindame klientide huve, lähtudes meie valdkonna kõrgeimatest standarditest.

Turu üks mootoreid
Ettevõte juured ulatuvad 1995. aastasse, mis ühtlasi tähistab Eesti PR-turu algust. Aastate jooksul on Corpore nõustanud ja ellu viinud sadu suuri kommunikatsiooniprojekte – osalenud strateegilise nõustajana erastamisprotsessides ja aktsiate avalikes esmaemissioonides (IPO-d), teostanud kriisikommunikatsiooniprojekte, viinud ellu teavituskampaaniaid ja lansseerimisi, koostanud kommunikatsiooniauditeid ning palju muud. Igapäevaselt nõustame kümneid rahvusvahelisi ja kodumaiseid ettevõtteid ja institutsioone nii avalikus, era- kui ka kolmandas sektoris.

Eesti PR-turu suurim käive
Corpore konsolideeritud käive moodustas viimasel viiel aastal kokku 6,5 miljonit eurot. Ettevõte teenis sel perioodil kokku 1,45 miljonit eurot kasumit. Sellega hoiab Corpore Eesti suhtekorraldusturul kindlalt esimest positsiooni.

Mitmekülgselt tugev meeskond
Corpore konsultandid moodustavad oma erialase kompetentsi, ulatuslike kogemuste ja individuaalsete tugevustega Eesti juhtiva kommunikatsioonimeeskonna. Sisuloome, toimetamise ja kujundamise spetsialistid tegelevad sise- ja klienditrükiste koostamisega. Konverentside, galade ning korporatiiv- ja kliendiürituste korraldamise eest vastutab rahvusvahelise kogemusega tiim. Mitmekülgne ja kogenud meeskond võimaldab meil pakkuda detailideni läbimõeldud ja integreeritud kvaliteetset teenust.

Rahvusvaheliselt tunnustatud projektid
Äripäev on korduvalt nimetanud Corpore Eesti edukaimaks suhtekorraldusfirmaks. Meie konsultantide poolt nõustatud projektid on võitnud auhindu European Excellence Awards, Baltic PR Awards, EPRA Suhtekorraldusteo ja Kuldmuna konkurssidel.