XII Rahvusvaheline konverents „Kinnisvara 2013”

Rahvusvahelisel konverentsil “Kinnisvara 2013” astusid üles 30 oma ala kõrgelt tunnustatud eksperti Soomest kuni Singapurini. Programm peegeldas olukorda kinnisvaraturul ning vajadust arutelu järele, milline on reaalne kinnisvaraturu seis ning millised on turuosaliste ootused.

Käsitleti teemasid linnaruumi kujundamisest, maailmamajandusest, kaubandus- ja ärikinnisvara arengutest, ehitussektori väljakutsetest, pensionifondide strateegiast ning naaberriikide kinnisvaraturgude võimalustest.

Konverentsi avas majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi kantsler Marika Priske. Peaesinejateks olid Colliers International Ida–Euroopa piirkonna juht Hadley Dean ning professor Andres Sevtsuk, City Form Labi arhitektuuri- ja linnaplaneerimise valdkonna direktor Singapuri Tehnoloogia ja Disaini Ülikoolis.

Kaheteistkümnendat aastat järjest toimunud konverents on kinnisvaraturul igasügisene oodatud suursündmus, mille peamine eesmärk on ühendada kõiki sektoris tegutsevaid ettevõtteid, organisatsioone ning inimesi.

Kinnisvaraliidud kuulutasid konverentsil välja ka Kinnisvara Guru 2013 võitja, kelleks sai sihtasutus KredEx ulatuslike kortermajade renoveerimistööde ja energiasäästlike hoonete arendamise eest. Tiitli eesmärk on tunnustada inimesi või organisatsioone, kes on positiivselt mõjutanud kinnisvarasektori arengut.

Kinnisvaraliitude ühist konverentsi on korraldatud alates 2002. aastast. See on traditsionaalne iga-aastane Baltikumi suurim ja vanim kinnisvarakonverents, kus aastate jooksul on osalenud üle 3000 inimese.

 

  • Toimumisaeg: 08.11.2013
  • Asukoht: Tallinn, Kumu auditoorium
  • Korraldajad: Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvarafirmade Liit, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda ja Corpore Konverentsid