XIII Rahvusvaheline konverents „Kinnisvara 2014”

Kolmeteistkümnes rahvusvaheline konverents „Kinnisvara 2014. Teateid kinnisvaraturult – ILUSTAMATA“ pakkus turuosalistele põnevat ning sisutihedat programmi, kus analüüsiti majanduses, kaubanduskinnisvaras ja ärikinnisvaras toimuvat.

Olulise osa programmist moodustas riigi kinnisvarastrateegia teema, kus otsiti vastust küsimusele: Millist kinnisvara riik vajab? Samuti oli fookuses ehitus- ja investeeringute temaatika.

Konverentsil astus üles 28 oma ala kõrgelt tunnustatud eksperti. Konverentsi avas majandus- ja taristuminister Urve Palo, peaesinejateks olid Colliers Internationali Ida-Euroopa kaubanduspindade agentuuri tegevdirektor Sean Briggs, SEB Panga majandusanalüütik Ruta Arumäe ning KPMG Baltics maksuteenuste juht Joel Zernask.

Kinnisvaraliidud kuulutasid konverentsil 12. korda välja „Kinnisvara Guru 2014“ – selle tiitli eesmärk on tunnustada inimesi või organisatsioone, kes on positiivselt mõjutanud kinnisvarasektori arengut. Tiitli pälvis EfTEN Capital AS Eesti ärikinnisvara sektorisse tehtud panuse eest.

  • Toimumisaeg: 07.11.2014
  • Asukoht: Tallinn, Kumu auditoorium
  • Korraldajad: Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvarafirmade Liit, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda ja Corpore Konverentsid